Ordu’ nun Tüm İlçelerinde evden eve ya da ofis, fabrika eşyalarınız güvenle ve sigortalı olarak firmamız tarafından taşınmaktadır.

Taşınma talebiniz tarafımıza ulaştıktan sonra uzman ekibimiz talebinizi inceler, analizini yapar ve size sunar. Bu işlemin sonrasında, taşınma işlemine onay vermenizle birlikte süreç başlar.

Uzman, güler yüzlü ve işinde profesyonel ekibimiz tarafından, eşyalarınız sınıflandırılarak, yapısına uygun şekilde özel olarak paketlenir ve araçlarımıza yüklenerek taşıma süreciniz başlatılır.

Talebiniz doğrultusunda belirteceğiniz yeni adresinize eşyalarınız ulaştırılarak, uzman ekibimizle paketleriniz açılır ve yerleştirme işlemine başlanır. Süreç sonunda sunulan hizmet yeniden onaynınıza sunulur ve değerlendirmeniz akabinde süreç sonlandırılır.

Tüm bu işlemler sırasında gerekli güvence belgeleri tarafınıza imzalatılır ve eşyalarınızdan herhangi birinin zarar görmesi durumunda zararınızın firmamız tarafından tanzim edileceği beyan edilir.

Evden eve taşımacılık yaparken amacımız talebinizi en hızlı sürede yanıtlayarak, eşyalarınızı en kısa sürede yeni konumlarına hasarsız ve eksiksiz olarak taşıyıp kurulumlarını yapmaktır.

Evden eve taşımacılık taleplerinizi dilerseniz 0545 763 05 60 – 0536 273 20 06 numaralı telefonumuzu arayarak, dilerseniz, web sitemiz üzerindeki evden eve taşınma talep formunu doldurarak anında bizlere iletebilirsiniz.