2006 yılından bu yana faaliyet gösteren Ordu Şirin Nakliyat, bünyesinde barındırdığı 5 kamyon, 2 kamyonetten oluşan araç filosu ve her biri tecrübeli 20 kişilik personeliyle sektörde edindiği tecrübelerin ışığında taşınma işlemlerinizde yıllardır profesyonel bir yaklaşımla sizlere hizmet veriyor.

Sektörde bu işi ehliyetsiz ve deneyimsiz bir biçimde gerçekleştiren onlarca örneğe karşın firmamız, ev ya da işyeri taşınma işlemlerinizde dünya standarlarını takip ederek hizmetini gerçekleştiriyor.

Taşınma işleminiz sırasında, tüm eşyalarınız tecrübeli ekibimiz tarafından özel olarak paketlenip sınıflandırılıyor, özenle araçlara yerleştirilip taşınacağınız lokasyona ulaştırıldıktan sonra da yine aynı titizlikle yeniden yerleşim işlemi tamamlanıyor. bu süreçte değerli eşyalarınız, özel koleksiyonlarınız, arşivleriniz, zarar görmeyecek şekilde tasnif edilerek taşınma işlemine hazırlanırken bu tür eşyalarınız için firmamız ayrıca güvence ve garanti sağlıyor.

Yine sektörde yapılan özensiz işlerin aksine; bizimle çalışmaya karar verdiğinizde, dilerseniz hiç uğraşmadan talebinizi bizlere online olarak iletebiliyorsunuz. Yetkililerimiz talebinizi ivedilikle inceleyerek, en kısa sürede maliyet analizi yapıp size geri dönüyor ve anında bilgilenriyorlar. Bu aşamada sizin tek yapmanız gereken işleme onay vermek ve süreci sonlandırmamızı beklemek oluyor.

Evden eve taşınma ihtiyaçlarınızda siz de şimdi bizimle temas kurun ve mutlu müşterilerimiz arasına katılın.